ALUREPAIR VISAR

3 IN 1 – TERAZ Z JESZCZEWIĘKSZĄ MOCĄ

Gwarantuje niezawodny proces zgrzewania bitów aluminiowych, a także trzpieni nośnych, gwintowanych i uziemiających różnych producentów ze stali i aluminium o średnicy do 12 mm. Koniec z czasochłonnym rozwiercaniem – VISAR skutecznie i czysto usuwa z karoserii nity drążone.

Chaos związany z trzpieniami w warsztacie jest coraz większy, odkąd wiele części zamiennych sprzedawanych jest bez niezbędnych trzpieni. W związku z tym w praktyce wiele trzpieni gwintowanych, uziemiających czy nośnych jest zgrzewanych mniej profesjonalnie z użyciem gazu ochronnego. Lepiej i profesjonalnie: po prostu wprowadź numer części zamiennej producenta i rozpocznij bezpiecznie spawanie!

  • NATĘŻENIE PRĄDU ZGRZEWANIA 1200 A
  • WYSOKA WYDAJNOŚĆ ENERGETYCZNA
  • BIBLIOTEKA PARAMETRÓW DO TRZPIENI RÓŻNYCH PRODUCENTÓW
  • DOSTĘPNOŚĆ PONAD 4000 PARAMETRÓW I ZADAŃ
  • IDEALNE DO STALI I ALUMINIUM
  • SPEŁNIA ZAŁOŻENIA PRZEMYSŁU 4.0

Nowoczesne karoserie o konstrukcji wielomateriałowej wymagają zarówno dużego know-how, jak i pierwszorzędnych rozwiązań naprawczych. Dzięki AluRepair VISAR, unikalnemu w skali światowej oraz wydajnemu systemowi 3 w 1, można zgrzewać bity aluminiowe oraz trzpienie gwintowane, trzpienie uziemiające i nośne do 12 mm, a także osadzić specjalne trzpienie wyciągające do szybkiego usuwania nitów drążonych. Odpowiednie know-how dotyczące konstrukcji wielomateriałowych i aluminiowych przkażemy na naszych szkoleniach i seminariach.