Nasza historia

Z dumą spoglądamy wstecz. Ponad 25 lat bez wypadku. Jednak w momencie wprowadzenia struktury hybrydowej zdaliśmy sobie sprawę, że najgorsze jeszcze przed nami. Pojawiły się pierwsze wypadki z ofiarami poza naszą siecią klientów które spowodowane były nieodpowiednim sprzętem, brakiem wiedzy lub niepełną wiedzą i niedocenianiem potencjału ryzyka.
Aby chronić naszych obecnych i przyszłych klientów w branży blacharstwa samochodowego, ProWoTech wraz z Stowarzyszeniem Pracowników Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy i specjalistami ds. Ochrony przeciwwybuchowej opracował wytyczne do oceny ryzyka dla nowego specjalnego przypadku „Naprawa szkód komunikacyjnych o hybrydowych strukturach nadwozia”. Ta ocena ryzyka jest prawnym obowiązkiem każdego pracodawcy, który prowadzi warsztat. Ze względu na złożoność tematu oraz fakt, że nie możemy wziąć oceny ryzyka z branży przemysłowej i zrobić „kopiuj i wklej” lub z innych branży, ten obowiązek prawny oznacza „misję niemożliwą” dla większości warsztatów blacharskich.

naprawy karoserii multimateriałowych
Stacja do napraw multimateriałowych

Uzyskaliśmy przewagę wprowadzając standard bezpieczeństwa na całym świecie, nasi klienci spełniają wszystkie obowiązki prawne i dają profesjonalny serwis dla swoich klientów. Stacja naprawcza ProWoTech jest jedyną koncepcją, która nie tylko spełnia wymagania OEM, ale dostarcza klientowi wszystkie niezbędnych informacji, aby spełnić obowiązki prawne i wytyczne dotyczące pracy z  substancjami niebezpiecznymi.

Hybrydowa stacja do naprawy konstrukcji hybrydowych ProWoTech – dostępna bezpośrednio od wynalazcy!